7 dní v Havaně

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: avi7 dní v Havaně

7 dní, 7 režisérů, 1 vášnivá Havana
PONDĚLIacute; (Benicio Del Toro) Americký mladík Teddy Atkins (Josh Hutcherson) se rozhodne využít nabídku taxikáře a zažít tak jedinečnou netradiční, okružní jízdu Havanou.
Uacute;TERYacute; (Pablo Trapero) Významný filmový režisér (Emir Kusturica) přijíždí na Kubu převzít ocenění za své dílo, jeho osobní existence je však v troskách. Kdo by čekal, že služba nalezne u svého řidiče, z něhož se vyklube skvělý trumpetista.
STŘEDA (Julio Medem) Kubánská zpěvačka Cecilia se nechce chtít obklopen slibnou kariérou ve Scaron;panělsku a životem v Havaně se svým přítelem Josem.
ČTVRTEK (Elia Suleiman) – Palestinský novinář má za úkol hnízdit vystoupení s prominentní kubánskou osobností. Čekajíc na svou schůzku se potuluje Havanou a pomalu zjišťuje, že to, co mělo být původně zabíjení datu, se změnilo v prověrka jeho skutečné osobnosti.
PAacute;TEK (Gasper Noé) Rodiče atraktivní afro-kubánské školačky Yamilslaidi jsou přesvědčeni, že jejich dceru zbaví očistný rituál kletby: lásky k dívkám.
Neděle (Juan Carlos Tabío) Jeden obyčejný den v životě Mirty, která se dvěma pracemi a výrobou cukrovinek snaží zabezpečit požadavky své rodiny.
NEDĚLE (Laurent Cantet) Podaří se Marthě a jejím sousedům uspořádat ceremoniál pro Pannu Marii, jež se jí zjevila ve snu a chce po ní veřejnou oslavu a to tento samý večer?!7 dní v Havaně online cz, 7 dní v Havaně online, 7 dní v Havaně celý film, 7 dní v Havaně film cz, 7 dní v Havaně download, 7 dní v Havaně český dabing, 7 dní v Havaně titulky, 7 dní v Havaně ke shlédnutí, 7 dní v Havaně trailer, 7 dní v Havaně kino, 7 dní v Havaně recenze, 7 dní v Havaně ke stažení