A Better Place ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviA Better Place

Po úmrtí otce se Barret (Robert DiPatri) přestěhuje se svou matkou do nového bydliště, do nového městečka, o kterém doufají, že bude lepším místem. Barretovo působení na místní střední škole nezačne vůbec dobrá, je několikrát téměř zbit místním gangem, kterému se málokdo umí vzepřít. O to se Barret pokusí a to jinak za vypomoci Ryana (Eion Bailey), se kterým se následně pokusí navázat přátelství. Ryan je ovšem hodně deprimovaný chlapík, který si myslí o každém pouze to nejhorší. Barret ale na něj nazávěr udělá potucha, a tak se mu začne svěřovat se svý mnou nenávistný mnou názory, které se snaží Barret korigovat, ale zároveň si nachází další přátele obklopen nový mnou spolužáky. Ignorantská charakter Ryana se výrazně projeví ve chvíli, kdy jdou s Barretem do soukromého lesa, kde je načapá jeho vlastník a pokusí se je vykopnout ze své nemovitosti. Tak se obojí dostanou na dráhu zločinců, která bude mít zezačátku nedozírné následky.
Snímek vznikl v produkci korporaci Kevina Smithe View Askew a menší roličky si v něm zahráli představitelé bratrů Hickeyových ze seriálu My Name is Earl – Jason Lee a Ethan Suplee.(liuk)
Snímek A Better Place je volně ke stažení zdarmaA Better Place online cz, A Better Place online, A Better Place celý film, A Better Place film cz, A Better Place download, A Better Place český dabing, A Better Place titulky, A Better Place ke shlédnutí, A Better Place trailer, A Better Place kino, A Better Place recenze, A Better Place ke stažení