Bez kormidla

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviBez kormidla

Sam pracuje v reklamní kanceláři a pouze postupně se vzpamatovává z náhlé smrti svého syna. Přestože se probírá chlapcový mnou věcmi, narazí na nahrávku, díky které se k synovi dostane vzdálen blíž a pozná ho i z jiné strany.
brSam je úspěšný šéf reklamní agentury. Náhoda mu však zasadí krutou ránu, přestože náhle zemře jeho chlapec Josh. Sam se snaží přežívat na lodi v přístavu, kde hledá útěchu na dně sklenky. Jednoho dne, přestože se probírá věcmi, které mu po synovi zbyly, narazí na krabici plnou demo nahrávek a článků ke skladbám, které Josh napsal. Díky nalezeným písním Sam pozná svého syna ještě lépe než dřív. Dokonce se je rozhodne zahrát v místním baru. Po krátkém vystoupení se dá celkem s mladým Quentinem a dohromady založí kapelu Rudderless. Ta oběma, i přestože každému neboli, pomůže překlenout těžké životní poměry.(Cinemax)
Snímek Bez kormidla je volně ke stažení zdarmaBez kormidla online cz, Bez kormidla online, Bez kormidla celý film, Bez kormidla film cz, Bez kormidla download, Bez kormidla český dabing, Bez kormidla titulky, Bez kormidla ke shlédnutí, Bez kormidla trailer, Bez kormidla kino, Bez kormidla recenze, Bez kormidla ke stažení