Bratrstvo neohrožených (TV seriál) ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviBratrstvo neohrožených (TV seriál)

Pravdivé hrdinské příběhy několika členů legendární Easy Company.
br10-ti dílný seriál z objem výroby Stevena Spielberga a Toma Hankse vychází ze skutečných pří házení roty E 506 – Easy Company v době 2. světové války. Mapuje cestu členů roty E od prvního seznámení v armádním tréninkovém středisku v USA až po koncovka války.
br
brEpizody:
br
br01. Currahee
Píše se červen roku 1942 a v městečku Toccoa ve státě Georgia se právě formuje Easy Company, elitní paradesantní displej, kterou čekají tvrdé boje ve válčící Evropě. Zatím to však je pouze oddělení dobrovolníků, kteří jinak nastoupili do armády se zapáleným srdcem, ale chybí jim profesionální vý dovednost. Tento vede náročný a tvrdý náčelník Herbert Sobel, který nikomu nula neodpustí. Nováčci, k nimž patří i nadporučík Richard Winters, sní o vítězných bitvách v uniformě, kterou nosí pouze ti nejlepší z nejlepších. Svého velitele však upří mnou nesnášejí a vzájemná nelibost sílí i díky nepříznivým podmínkám během výcviku v zimních měsících. Náčelník Sobel zjevně není tento správný chlap na správném místě. A přestože se Easy Company přemístí do Anglie, aby se připravila na vchod do válečných operací, napětí obklopen velitelem a jeho páni ještě vzroste. Vede až k roztržce obklopen Wintersem a Sobelem a plukovník Sink ji vyřeší tím, že Sobela převelí. Vojáci se dozvídají, že se přiblížil jejich první výsadek – mají zrušit německou posádku v St. Marie-du-Mont. 5. června 1944 nastává den D. Easy Company nastupuje na palubu letadla a vzlétá vstříc svému osudu.
br
br02. Den všech dnů
Parašutisté poprvé poznávají na vlastní kůži, kolik odvahy si žádá výpad do neznáma. Modlení možná pomáhají, než udělají první chůze, ale potom už si musí každý doporučit sám. V neutuchající nepřátelské palbě Winters přijde o výzbroj, přistane vzdálen od ostatních a na obranu mu zůstane jen nůž. Dohromady s vojínem Hallem z A Company, který dopadl poblíž od něj, musíBratrstvo neohrožených (TV seriál) online cz, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) online, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) celý film, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) film cz, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) download, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) český dabing, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) titulky, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) ke shlédnutí, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) trailer, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) kino, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) recenze, Bratrstvo neohrožených (TV seriál) ke stažení