Chinese Coffee ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviChinese Coffee

Přestože je neúspěšný autor Harry Levine (Al Pacino) jednoho večera vyhozený ze své práce, postup ho ihned vedou do bytu jeho přítele, rádce a fotografa Jaka Manheima (Jerry Orbach). U něj se přerušuje z dvou prostých důvodů; Jake Harrymu, který je na mizině, dluží slušnou částku a také si měl v průběhu posledního měsíce přečíst Harryho knihu, aby na ni autorovi uvedl vlastní názor. Jak se ale vzápětí ukazuje, Jake je na tom finančně ještě mnoho hůř, navíc tvrdí, že na Harryho knihu mu ještě nezbyl doba. Chladná únorová noc se tak pro obojí osamělé muže mění v jeden dlouhý vystoupení, kde na zevnějšek vyplouvají střípky ze životů obou mužů.
br
brChinese Coffee vychází z divadelní hry a s výjimkou několika festivalů se nikdy nedostalo na plátna kin, částečně vzhledem odmítavému Pacinově postoji k jeho promítání. Teprve po sedmi rokách od natočení jeho hlavní hvězdička a režisér v jednom povolil, aby snímek vyšel na čtyřdiskovém DVD setu nazvaném Pacino: An Actors Vision. Na něm se také nachází The Local Stigmatic a Looking for Richard, další dva filmy, kde se Pacino pokusil mimo hereckých schopností prokázat i vlastní režisérský, scénáristický jinak také producentský nadání.(StarsFan)
Snímek Chinese Coffee je volně ke stažení zdarmaChinese Coffee online cz, Chinese Coffee online, Chinese Coffee celý film, Chinese Coffee film cz, Chinese Coffee download, Chinese Coffee český dabing, Chinese Coffee titulky, Chinese Coffee ke shlédnutí, Chinese Coffee trailer, Chinese Coffee kino, Chinese Coffee recenze, Chinese Coffee ke stažení