Decibely lásky

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviDecibely lásky

Decibely lásky jsou pří v průběhu tří generací, které prožívají své touhy, sny, výhled i zklamání, a přitom nepřestávají doufat na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná sen zbožňovat a být milován zůstává.
brMladý výtvarník Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává otevřeně prospěšné práce během úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který dohromady snbsp;Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrá tady, kde mají na starosti ú duševní rovnováha města. Dan se na diskotéce seznámí snbsp; Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná zdravotní Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše komplikovat nefér hrou. A zatímco Danka snbsp;Kristiánem hledají cestu, jak nakonec zakotvit vnbsp;neklidných vodách života, tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že stáří je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, dohromady s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení cesty k dceři Jitce (Marika Scaron;oposká).(Falcon)
Snímek Decibely lásky je volně ke stažení zdarmaDecibely lásky online cz, Decibely lásky online, Decibely lásky celý film, Decibely lásky film cz, Decibely lásky download, Decibely lásky český dabing, Decibely lásky titulky, Decibely lásky ke shlédnutí, Decibely lásky trailer, Decibely lásky kino, Decibely lásky recenze, Decibely lásky ke stažení