Druhá strana postele

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviDruhá strana postele

Druhá strana postele je svěží fraška natočená ve stylu úspěšných muzikálů, alias jsou u nás Rebelové jinak Starci na chmelu. Dva páry – Javier-Sonia a Pedro-Paula – jsou nejlepší přátelé. Jednoho dne však Paula ukončí vlastní spojitost s Pedrem vzhledem jinému záhadnému páni, kterým není ani jeden jiný než Javier. Pedro je ale posedlý touhou najít, kdo je oním záhadným mužem. Požádá pročež o služba svého nejlepšího přítele Javiera. Tento, mimo toho, že musí vše před Pedrem skrýt, si není jistý, zda má odejít Soniu vzhledem novému vztahu, který udržuje s Paulou.
br
brRežisér Emilio Martínez Lázaro natočil úsměvný pří chod dvou mladých, atraktivních párů, které si kradmo vymění své partnery a čím dál více se zamotávají do drobných podvodů a lží. Jediná místa, kdy se hrdinové filmu chovají statečně a upří mnou, jsou taneční a hudební vstupy, které nenápadně posouvají děj dopředu. Druhá strana postele je jedním z nejúspěšnějších španělských filmů. Během svém uvedení doma trhal rekordy návštěvnosti. Velký zájem sklidil též na Mezinárodních filmových festivalech v Torontu, Moskvě a v Miami.
br
brV letošním létě snímek získal pár nominací na prestižní španělskou částku Goya (mj. nejlepší snímek, nejlepší výdaje, nejlepší komediant a nejlepší komediant a herečka ve vedlejší roli) a zvítězil v kategorii Nejlepší znění. Druhá strana postele byla u nás uvedena na prvním ročníku Festivalu evropských filmových úsměvů v Mladé Boleslavi, a to 17.9.2003 za osobní účasti Roguea Banose – autora hudby k filmu.Druhá strana postele online cz, Druhá strana postele online, Druhá strana postele celý film, Druhá strana postele film cz, Druhá strana postele download, Druhá strana postele český dabing, Druhá strana postele titulky, Druhá strana postele ke shlédnutí, Druhá strana postele trailer, Druhá strana postele kino, Druhá strana postele recenze, Druhá strana postele ke stažení