Fido ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviFido

V dávné minulosti planeta Půda proletěla oblakem hvězdného prachu, jehož záření zapříčinilo, že se mrtvým nechtělo trvat spočívat v hrobě. A jelikož zároveň obdrželi bída a vybíjeli živé lidi, hledal se typ, jak z této zapeklité poměry pryč. Až jednoho dne vědci ze korporaci ZomCon objevili typ (elektromagnetický obojek), jak zombie přeorganizovat na ochočené domácí mazlíčky a všechno se změnilo. Umrlci nyní roznášejí poš tady, starají se o zahrady, parkují automobily u snobských restaurací, dokonce se z nich stali domácí mazlíčci mí 100 psů a koček.
br
brNáš pří chod se odehrává v malém městě Willard, místě, kde se každý zná s každým a ani jeden nezamyká vchod, jelikož zloději tady jednoduše nejsou. A všichni až na Timmy Robinsona (KSun Ray) jsou spokojení. Timmy je osamělý tichý hoch zavřený neustále ve svém pokoji. Jednoho dne si jeho matka (Carrie-Anne Moss) koupí nemrtvého domácího pomocníka (Billy Connolly), ale Timmy je zásadně anti, jelikož zombiím nevěří. Přestože si s ním ale umrlec chce hrát a navíc ho ještě zachrání před místní mnou rváči, začne jej považovat za přítele a pojmenuje ho Fido. Jenže by to nebyl snímek, aby nenastal problém. A nefunkční Fidův obojek je velký problém, a o to větší ve chvíli, kdy začnou sousedé umírat.(monolog)
Snímek Fido je volně ke stažení zdarmaFido online cz, Fido online, Fido celý film, Fido film cz, Fido download, Fido český dabing, Fido titulky, Fido ke shlédnutí, Fido trailer, Fido kino, Fido recenze, Fido ke stažení