Fort Bliss

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviFort Bliss

Po patnácti měsících v Afghánistánu, kde působila alias armádní lékařka, se Maggie (Michelle Monaghanová) vrací domů. Je připravena donutit vše, oč byla vzhledem svému prodlouženému nasazení připravena. Prioritou je pro ni její pětiletý chlapec.
br
brVyznamenaná armádní lékařka a svobodná maminka (Michelle Monaghanová) se po dlouhé době vrací z Afghánistánu zpátky domů. Tam však zjišťuje, že bylo svazek obklopen ní a jejím pětiletým synem naprosto zpřetrháno. Hoch totiž v době její nepřítomnosti přilnul ke svému otci (Ron Livingston) a jeho nové přítelkyni (Emmanuelle Chriquiová). Zatímco se snaží získat zpět synovu náklonnost a zase se včlenit do civilního života, potká Maggie mechanika (Manolo Cardona), do něhož se zamiluje. Akorát přestože se její existence začne vracet do zajetých kolejí a spojitost se synem se pomalu zlepšuje, obdrží zprávy o dalším nasazení. Je pročež nucena najít typ, jak cukrovat své mateřské povinnosti s vojenský mnou závazky.(HBO Europe)
Snímek Fort Bliss je volně ke stažení zdarmaFort Bliss online cz, Fort Bliss online, Fort Bliss celý film, Fort Bliss film cz, Fort Bliss download, Fort Bliss český dabing, Fort Bliss titulky, Fort Bliss ke shlédnutí, Fort Bliss trailer, Fort Bliss kino, Fort Bliss recenze, Fort Bliss ke stažení