Góóól! ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviGóóól!

Stejně alias každé jiné dítě má i Santiago Munez (Kuno Becker) vlastní velký touha. Na rozdíl od většiny ostatních však dostane ojedinělou příležitost si jej vyhovět – pokud dokáže překlenout úzkost, odjet tisíce mil od domova a smířit se se nejlepším z nejlepších. Jak se záhy ukáže, Santiaga přijde jeho rozhodnutí velmi draho – jsou ale oběti tak velké, aby zabránily talentovanému a odhodlanému mladému sportovci vsítit jeho vítězný goacute;l?
br
Přestože se Santiago ve svých 10 rokách odstěhoval s rodiči do Ameriky, měl s sebou jen dvě záležitosti: vlastní fotbal a potrhaný obrázek Světového poháru. V průběhu dospívání se živil podřadný mnou pracemi, avšak fotbal zůstal i nadále jeho nemalou vášní. Přemluvit otce, že by se mohl stát mezinárodní sportovní hvězdou, však bylo takřka nemožné: Na světě existují dva druhy lidí, dospěl jeho táta. Lidé, kteří bydlí ve velkých vilách, a lidé alias my, kteří jim sekají trávníky a myjí automobily.
br
brVše se ale změní v okamžiku, kdy se na jednom z místních zápasů ukáže bývalý britský fotbalista a příležitostný myslivec talentů Glen Foy (Stephen Dillane) a všimne si obklopen amatérský mnou hráči hbitého, rychlého a odvážného mladého sportovce – pravdivě takového, jakého by potřeboval slavný anglický tým Newcastle United.
br
brSantiago, který se náhle ocitá v neznámém prostředí, kde je fotbal náboženstvím a stadioacute;n St. James Sad svatostánkem, musí nyní dokázat, že má dostatek kuráže na to, aby se stal hráčem jednoho z nejprestižnějších fotbalových klubů na světě. Zablácená hřiště, studený vítr a podpásovky od spoluhráčů jsou pouze některý mnou z překážek, které bude muset překlenout na své cestě k vítězství v opojném a vzrušujícím světě mezinárodního fotbalu.Góóól! online cz, Góóól! online, Góóól! celý film, Góóól! film cz, Góóól! download, Góóól! český dabing, Góóól! titulky, Góóól! ke shlédnutí, Góóól! trailer, Góóól! kino, Góóól! recenze, Góóól! ke stažení