Hana yori dango (TV seriál)

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHana yori dango (TV seriál)

Makino Tsukushi je obyčejná středoškolačka, která se díky dobrým výsledkům dostala na prestižní školu pro lidi z vyšších vrstev. Všechno je v pořádku do doby, než se na škole objeví nová studentka Sakurako. Sakurako je totiž tak nešikovná, že vyklopí oběd na Domyoujiho Tsukasu, vůdce F4, čtyřčlenné bandy milionářských synků, kteří díky penězům ovládají celou školu. Tsukushi se dívky zastane a tím pro ni začne to pravé vřava. Jenomže je to právě Tsukasa, kdo to nazávěr zastaví. Domluví si totiž s Tsukushi dostaveníčko.
Celá škola žije pouze vztahem chudé dívky a bohatého synka. Jenomže to je anti mysli jeho matce i třem dívkám, které by chtěly získat členy F4 pro sebe. Tsukushi je navíc kradmo zamilovaná do Tsukasova nejlepšího přítele Hanazawy Ruiho, který odjíždí do Francie, aby se postupem času vrátil právě vzhledem téhle dívce.(ČSFD.cz)
brSeriál Hana yori dango je volně ke stažení zdarmaHana yori dango (TV seriál) online cz, Hana yori dango (TV seriál) online, Hana yori dango (TV seriál) celý film, Hana yori dango (TV seriál) film cz, Hana yori dango (TV seriál) download, Hana yori dango (TV seriál) český dabing, Hana yori dango (TV seriál) titulky, Hana yori dango (TV seriál) ke shlédnutí, Hana yori dango (TV seriál) trailer, Hana yori dango (TV seriál) kino, Hana yori dango (TV seriál) recenze, Hana yori dango (TV seriál) ke stažení