Haut bas fragile ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHaut bas fragile

Spíš než děj v tradičním slova smyslu vypráví hudební snímek Haut bas fragile pár do sebe propletených výřezů ze života dívek v současné Paříži (a z fungování jednoho hudebního klubu v ní).
brLouise (Marianne Denicourt) se právě vrátila z léčebny, kde se zotavovala z dlouhodobého koacute;matu. Její táta, se kterým se zatím odmítá setkat, ji pro jistotu nechává monitorovat soukromým detektivem (Bruno Todeschini) a Louise s ním pomalu navazuje milostný spojitost.
brNinon (Nathalie Richard) je samostatná dívka, která ráda chodí tančit a pro nové boty se neváhá stát i zlodějkou. Během jedné takové krádeži se domnívá, že byla přistižena výtvarníkem Rolandem (André Marcon), a zkouší jej svést výměnou za mlčení. Roland jí však neviděl a jejím chováním je okouzlen i zmaten. Obě dívky propojí vážně, že Roland odkoupil starožitný sekretář po tetě Louise, v němž jsou ukryta fakta o povaze jejího otce.
brNejvětším outsiderem filmu zůstává náhoda Idy (Laurence Cocirc;te), která hledá svou matku. Tou by mohla být i zpěvačka Sarah (Anna Karina) ze zmiňovaného klubu, ale otázkou zůstává, zda o dceru stojí a zda vůbec její případná dcera stojí o ni.(garmon)
Snímek Haut bas fragile je volně ke stažení zdarmaHaut bas fragile online cz, Haut bas fragile online, Haut bas fragile celý film, Haut bas fragile film cz, Haut bas fragile download, Haut bas fragile český dabing, Haut bas fragile titulky, Haut bas fragile ke shlédnutí, Haut bas fragile trailer, Haut bas fragile kino, Haut bas fragile recenze, Haut bas fragile ke stažení