Hiroshi ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHiroshi

Nejnovější animovaný snímek klasika českého animovaného filmu, režiséra Břetislava Pojara, vznikl alias zakázka pro japonskou veřejnost ARMZ. Literární předlohou byla povídka spisovatele Yeto Sato. Břetislav Pojar ji adaptoval pro malé diváky s ohledem na obecnou srozumitelnost nejen v Japonsku, ale i v jiných zemích. Je to vyprávění o přátelství městského chlapce Hiroshiho s malířem, žijícím uprostřed divoké přírody. Pří chod má své ekologické i morální poslání. Zdánlivě bezstarostná souzvuk rostlin, stromů, zvěře, ptáků a lidí je pouze jedenkrát stránkou přírodních zákonů. Hiroshi prožije zvláštní rozčarování, které mu nazávěr umožní porozumět komplikovanost a krásu světa, kde žijeme.
Z technologického hlediska je výsledná obraz snímku nová a svým způsobem experimentální. Jedná se o náročné spojení počítačové animace s klasický mnou loutkami a trojrozměrný mnou předměty.
Na filmu s Břetislavem Pojarem spolupracovali výtvarnice Jitka Walterová, animátorka Marta Kačorová a kameraman Ivan Vít.
Českou verzí příběhu malého Hiroshiho provází tradičně kultivovaný hlas Ladislava Mrkvičky.Hiroshi online cz, Hiroshi online, Hiroshi celý film, Hiroshi film cz, Hiroshi download, Hiroshi český dabing, Hiroshi titulky, Hiroshi ke shlédnutí, Hiroshi trailer, Hiroshi kino, Hiroshi recenze, Hiroshi ke stažení