Hledám Amy ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHledám Amy

Komiksoví kreslíři Holden a Finančního ústavu jsou nejlepší přátelé už 20 roků. Zdá se, že jejich bezstarostný existence nechce nula dát v sázku. Mezitím ovšem nepotkají Alyssu. Holden se zamiluje, potom ale zjistí, že si dělá plané výhled. Alyssa je totiž lesbička.
brDva komiksoví nadšenci Holden McNeil a Finančního ústavu Edwards, kteří žijí v New Jersey, jsou nerozluční kamarádi už dvacítka roků. Skrze den tráví doba dohromady ve svém studiu a večer se chodí pryč hostit. Jejich přátelství má však poprvé v životě nabýt povážlivou trhlinu poté, co jim zkříží cestu nádherná mladá lesbička Alyssa Jonesová. Holden se do ní zamiluje a záhy musí čelit Bankyho žárlivosti i barvité minulosti své nové přítelkyně.(Cinemax)
Snímek Hledám Amy je volně ke stažení zdarmaHledám Amy online cz, Hledám Amy online, Hledám Amy celý film, Hledám Amy film cz, Hledám Amy download, Hledám Amy český dabing, Hledám Amy titulky, Hledám Amy ke shlédnutí, Hledám Amy trailer, Hledám Amy kino, Hledám Amy recenze, Hledám Amy ke stažení