Hrátky s peklem

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHrátky s peklem

Bezbřehá krvavá lázeň se rozpoutá ve chvíli, kdy ctižádostiví amatérští filmaři narazí na šéfa japonské mafie, který chce nakroutit snímek se svou dcerou. Scaron;táb náhle dostává jedinečnou příležitost – zrežírovat nemalou finální řežbu jakuzy!
Obklopen dvěma znepřátelený mnou klany jakuzy právě probíhá válka – to však nechce odstrašit skupinku dychtivých amatérských filmařů zvanou The Fuck Bombers od splnění jejich snu. Chtějí totiž nakroutit největší akční ná říznutí vůbec. Před deseti lety vedl mafiánský boss Ikegami ú tečení anti svému rivalovi, donu Mutovi. Nyní, přestože nastal doba jeho pomsty, se ale Muto nechce zaměřit na nula jiného, než je dokončení jeho mistrovského díla – celovečerního filmu s vlastní dcerou v hlavní roli. Snímek užívá dotočit dřív, než bude jeho propuštěna z vězení. The Fuck Bombers náhle stojí před životní příležitostí – můžou zachytit nemalou finální řežbu jakuzy. Navíc na klasický, pětatřicetimilimetrový materiál! Hrátky s peklem jsou komediální reflexí tradičních jakuza filmů v tarantinovském stylu – nazávěr dojde i na nejkrvavější lázeň všech časů.(Cinemax)
Snímek Hrátky s peklem je volně ke stažení zdarmaHrátky s peklem online cz, Hrátky s peklem online, Hrátky s peklem celý film, Hrátky s peklem film cz, Hrátky s peklem download, Hrátky s peklem český dabing, Hrátky s peklem titulky, Hrátky s peklem ke shlédnutí, Hrátky s peklem trailer, Hrátky s peklem kino, Hrátky s peklem recenze, Hrátky s peklem ke stažení