Hunter x Hunter (TV seriál) ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviHunter x Hunter (TV seriál)

Snem mladého Gona Freakse, vychovávaného dodnes tetou Mito, je stát se po vzoru svého otce Ginga tzv. hunterem, což je v tamním světě kdokoli, komu není dobrodružství a nebojácnost cizí. Hledá například vzácné tvory a poklady jinak chytá nebezpečné zločince. Když Gon svého otce nikdy předtím neviděl a zná jej jen z vyprávění své tety, je dostatečně odhodlán stát se hunterem, aby se mohl s otcem setkat a vytrvat v jeho stopách. Musí však podrobit náročnou hunterskou zkoušku, která vyzkouší nejen jeho schopnosti fyzické, ale i psychické. Potkává během ní nové přátele, jaký mnou jsou například chamtivý a zbrklý, avšak loajální a vtipný Leorio, tichý a přemýšlivý mstitel Kurapika jinak tajemný zabiják Killua se svým skateboardem, ale také nepřátele, alias například zvráceného kouzelníka Hisoku jinak parta s názvem Spiders, který vyvraždil Kurapikův klan Kurta.
brJedná se o remake stejnojmenného seriálu z roku 1999, jehož se tentokrát ujalo animátorské studio Madhouse. Jelikož původní seriál končí čestně a manga, dle níž je seriál natočen, byla i po ukončení seriálu nadále vydávána, rozhodlo se studio Madhouse po jedenácti rokách modelovat remake, jenž bude pojmout i pří chod odehrávající se po událostech popsaných v původním seriálu.(Hromino)
brSeriál Hunter x Hunter je volně ke stažení zdarmaHunter x Hunter (TV seriál) online cz, Hunter x Hunter (TV seriál) online, Hunter x Hunter (TV seriál) celý film, Hunter x Hunter (TV seriál) film cz, Hunter x Hunter (TV seriál) download, Hunter x Hunter (TV seriál) český dabing, Hunter x Hunter (TV seriál) titulky, Hunter x Hunter (TV seriál) ke shlédnutí, Hunter x Hunter (TV seriál) trailer, Hunter x Hunter (TV seriál) kino, Hunter x Hunter (TV seriál) recenze, Hunter x Hunter (TV seriál) ke stažení