International ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviInternational

Clive Owen coby jednatel Interpolu Salinger a Naomi Wattsová v roli zástupkyně státního návladního Whitmanové se ve strhujícím politickém thrilleru z dílny německého filmového iluzionisty Toma Tykwera snaží demaskovat spiknutí, které míří nebezpečně vysoko.
Renomovaný německý režisér Tom Tykwer si vysloužil vavříny v létě 1998 originálním thrillerem Lola běží o existence, o pár roků postupem času se blýsknul vynikajícím dramatem Nebesa s Cate Blanchettovou a mnozí si budou jeho filmový rukopis pamatovat i díky famoacute;znímu fantasknímu dramatu Parfém: Pří chod vraha. Do vod akčních thrillerů, situovaných do zákulisí vysoké politiky, však Tykwer vstoupil až v létě 2008, a to právě snímkem International. Jeho námět byl inspirován velkým finančním skandá třásně, jenž se odehrál na přelomu 80. a 90. roků minulého století.
Clive Owen, vynikající britský komediant známý například z Potomků lidí, tady hraje agenta Interpolu Louise Salingera, který se dohromady s manhattanskou zástupkyní státního návladního Eleanor Whitmanovou v podání Naomi Wattsové ( Kroužek, 21 gramů) snaží demaskovat pozadí podplácení v jednom z nejmocnějších finančních domů světa. V průběhu svého pátrání po podezřelých finančních tocích, které je zavede do Berlína, Milána a Istanbulu, pomalu přicházejí na to, že tahle hraní míří mnoho výš, než cokoli předpokládal. Z toho ale vychází také jednoznačný a znepokojující rezultát – účastníci spiknutí takového rozsahu se určitě nebudou štítit ničeho, pouze aby jejich tajemství zůstalo skryto. Urputné vyšetřování se pomalu mění v bitva o holý existence.International online cz, International online, International celý film, International film cz, International download, International český dabing, International titulky, International ke shlédnutí, International trailer, International kino, International recenze, International ke stažení