Interno di un convento ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviInterno di un convento

Předlohou k tomuto filmu je Stendhalův román Les Promenades Romanes. Přísná maminka představená se snaží zavést standardní systém do kláštera, kde do té doby dívky vedou hodně uvolněný existence, naplněný nedaleko modliteb spíše hudbou (vynikající práce Sergio Montoriho), tanci, i sexem lesbickým, heterosexuálním i detailně snímanou autoerotikou (ta ostatně vedla k cenzorským zásahům v řadě zemí, kdy si jedna z řádových sester na kolík namaluje tvář Krista.
br
Snaha matky představené odvrátit dívky od pokušení ďábla vede ke konfliktům, nečekaným objevům, sebevraždě i vraždě. Vše doprovází esteticky pečlivé snímání pološer, krásných dívčích těl, zátiší na stolech, a klasická jinak klasicky znějící hudba. Zajímavé je i obsazení vlastní manželky do jedné z poměrně aktivních rolí. Borowczykova výdaje je značně volná, fronta dívčích rolí je zaměnitelná, elegantní dílo začíná trháním květin, tanci, vařením a sexem a pomalu zatemňuje až k tragickému konci. .(Peabody)
Snímek Interno di un convento je volně ke stažení zdarmaInterno di un convento online cz, Interno di un convento online, Interno di un convento celý film, Interno di un convento film cz, Interno di un convento download, Interno di un convento český dabing, Interno di un convento titulky, Interno di un convento ke shlédnutí, Interno di un convento trailer, Interno di un convento kino, Interno di un convento recenze, Interno di un convento ke stažení