Já, kocour ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviJá, kocour

Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a pitomec. Snaze konfrontovat nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná struktura je téměř stejně monumentální alias jeho ego.nbsp;Tomův pracovní existence ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garner), zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o publicita dcerky Rebeccy. Ta má knbsp;11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken). Svérázný držitel pravdivě ví, co Tom užívá: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants.
brPo cestě na dceřinu párty má Tom fatální neštěsí. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho kostra leží vnbsp;koacute;matu vnbsp;nemocnici, jeho duch se ocitá vnbsp;těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Neboli navěky zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom existence ve svých rukou, ale vnbsp;chlupatých packách a jeho náhoda doslova visí na drápkách.(Bioscop)
Snímek Já kocour je volně ke stažení zdarmaJá, kocour online cz, Já, kocour online, Já, kocour celý film, Já, kocour film cz, Já, kocour download, Já, kocour český dabing, Já, kocour titulky, Já, kocour ke shlédnutí, Já, kocour trailer, Já, kocour kino, Já, kocour recenze, Já, kocour ke stažení