Jagoda u supermarketu

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviJagoda u supermarketu

Jagoda pracuje v jugo-americkém supermarketu, kde si vyhlíží vhodné nápadníky. Nesetkává se však s úspěchem. Má tady totiž silnou soupeřku, kolegyni Ljubicu. Jednoho dne přepadne supermarket bývalý věc speciálních vojenských jednotek se samopalem v ruce. Pro Jagodu se tak znova nabízí ideální příležitost jak zabodovat.
br
brJagoda u supermarketu je první snímek v Kusturicově produkční korporaci Rasta International. Epizodní roli si v něm vystřihl i sám Kusturica. Hudbu k filmu obstarala jeho skupina No smoking orchestra a výdaje se postaral nadějný Dušan Milić, který byl oceněn za nejlepší debut na Cinequest San Jose Snímek Festival v létě 2004.(whitas)
Snímek Jagoda u supermarketu je volně ke stažení zdarmaJagoda u supermarketu online cz, Jagoda u supermarketu online, Jagoda u supermarketu celý film, Jagoda u supermarketu film cz, Jagoda u supermarketu download, Jagoda u supermarketu český dabing, Jagoda u supermarketu titulky, Jagoda u supermarketu ke shlédnutí, Jagoda u supermarketu trailer, Jagoda u supermarketu kino, Jagoda u supermarketu recenze, Jagoda u supermarketu ke stažení