Kalvárie ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviKalvárie

Irské umění s prvky černého humoru pojednává o knězi, který je sužován zlomyslný mnou obyvateli svého městečka. Poté, co mu v průběhu zpovědi jeden z farníků vyhrožuje smrtí, se musí táta James spustit do boje s všudypřítomný mnou temný mnou silami.
brV hlavní roli irského dramatu prodchnutého černým humorem se představí Brendan Gleeson alias táta James, duchovní z místní venkovské farnosti. Tento se v průběhu nedělní zpovědi dozví, že se ho jeden z jeho farníků chystá zavraždit. Neví však, o koho se jedná. Jamesova konec života by pro nešťastného muže byla zadostiučiněním za zneužívání, kterého se na něm v dětství dopouštěl jiný katolický kaplan. James, jemuž zbývá pouhých sedm dní na to, aby se v rámci svých příprav na konec života smířil se světem, se vydává na kalvárii napříč malým irským městečkem, setkává se s jeho obyvateli a přitom se snaží vypátrat potenciálního vraha. Na této pouti zjišťuje, že se ústav, které zasvětil vlastní existence, stává v dnešní době zastaralou, což v něm vytváří pochybnosti o smyslu jeho víry.(Cinemax)
Snímek Kalvárie je volně ke stažení zdarmaKalvárie online cz, Kalvárie online, Kalvárie celý film, Kalvárie film cz, Kalvárie download, Kalvárie český dabing, Kalvárie titulky, Kalvárie ke shlédnutí, Kalvárie trailer, Kalvárie kino, Kalvárie recenze, Kalvárie ke stažení