Královna Alžběta Zlatý věk ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviKrálovna Alžběta Zlatý věk

Postavila se nejmocnější armádě světa. Unikla experimentu o atentát. Vzhledem vyššímu zájmu obětovala svou lásku a nechala popravit svou příbuznou. Jmenovala se Alžběta a především díky ní se Británie musí chlubit přívlastkem Velká. Historické umění Královna Alžběta: Zlatý stáří je pokračováním devět roků starého snímku Královna Alžběta, nominovaného na sedm Oscarů, který alias první upozornil na nesporný nadání herečky Cate Blanchett.
br
brZatímco první díl pojedná hradba o nástupu mladičké Alžběty na anglický trůn, Zlatý stáří líčí vrcholné období její vlády v druhé polovině šestnáctého století. Protestantská královna je trnem v oku převá sklizeň katolické Evropě v čele se španělským krá třásně Filipem II., toho datu nejmocnějším světovým panovníkem. Bezpečně se navíc nechce cítit ani v domovské Anglii, kde jí klidu nedopřávají intrikující katolíci, mocně podporovaní skotskou královnou Marií Stuartovnou (Samantha Morton). Aby toho nebylo málo, její rádcové v čele se Sirem Francisem Walsinghamem (Geoffrey Rush) jí neustále připomínají otázku jejího nástupnictví, kterou by alias nezadaná Panenská královna měla naléhavě řešit.
br
brScaron;koda, že všechny urozené potenciální uchazeče o její ruku strčí hravě do kapsy okouzlující mořeplavec Walter Raleigh (Clive Owen), s nímž je ale jakýkoli oficiální spojitost zcela nemyslitelný. Stahující se mračna nad královninou hlavou vyústí v sérii událostí, na jejichž konci se bude muset konfrontovat do čela svých vojsk, aby bojovala o bytí a nebytí svobodné Anglie anti mnoho silnějšímu nepříteli v jedné z nejslavnějších námořních bitev naší minulost.
br
brUacute; fofr Zlatého věku nemalou měrou závisel na představitelce hlavní role. Nejenže na sebe musela Cate Blanchett navlékat velké množství neforemných kostýmů (včetně těžkého brnění), ale navíc v nich musela předvést celou škálu poloh, pyšnou suverénní vládkyní počínaje a zhrzenou pomstychtivou slaboškou konče.
br
brParadoxní je, že se Cate zpočátku nechtěla k roli, která nastartovala její kariéru, vůbec vracet. Nechtěla jsem podruhé vkročit do téže řeky, jenomže mezitím jsemKrálovna Alžběta: Zlatý věk online cz, Královna Alžběta: Zlatý věk online, Královna Alžběta: Zlatý věk celý film, Královna Alžběta: Zlatý věk film cz, Královna Alžběta: Zlatý věk download, Královna Alžběta: Zlatý věk český dabing, Královna Alžběta: Zlatý věk titulky, Královna Alžběta: Zlatý věk ke shlédnutí, Královna Alžběta: Zlatý věk trailer, Královna Alžběta: Zlatý věk kino, Královna Alžběta: Zlatý věk recenze, Královna Alžběta: Zlatý věk ke stažení