Malina ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviMalina

Malina je jediný román rakouské autorky Ingeborg Bachmann, první část z trilogie Možnosti smrti anbsp;jediná, kterou stihla dodělat před svou smrtí na následky popálenin od cigarety ve spánku v posteli. Snímek popisuje především dějovou linku románu, spojitost Ženy k páni jménem Ivan, spojitost nevyrovnaný jak intenzitou, tak směrem, spojitost, který Ženu zničí. Alias třetí tečka milostného trojúhelníku stojí v příběhu postava Maliny, Ženina mužného alterega, které s ní sdílí její země, vytrhuje ji z excesů, aby ji nazávěr zavrhlo, což v logice filmu je vražda.
brMalina je výsostný text literární postmoderny, který lze pouze obtí sklizeň převést do jiného média. Werner Schroeter k tomu používá řadu metaforických prostředků, v nichž neustále není možno odlišit realitu od snění. Obrazově opulentní Malina však i tak musí pro mnohé, neznalé autorčina osudu a díla, trvat jen stěží přístupným záznamem šílenství jedné bytosti.(garmon)
Snímek Malina je volně ke stažení zdarmaMalina online cz, Malina online, Malina celý film, Malina film cz, Malina download, Malina český dabing, Malina titulky, Malina ke shlédnutí, Malina trailer, Malina kino, Malina recenze, Malina ke stažení