Max Payne

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviMax Payne

Max Payne je individualistický polda, který neuznává předpisy hry, jelikož už nemá co omdlít. Vyšetřuje sérii záhadných vražd, které by mohly souviset se smrtí jeho ženy a dítěte. Maxův země je temný New York, ale tento je tady městem v rozkladu, městem rozloženým zločinem a drogami. Na své cestě naráží na mocné síly skutečné i nadpřirozené, které se snaží skrýt zdrcující pravdu a Maxe navěky umlčet. Je slyšet znění ohromných křídel a téměř ve tmě lze zpozorovat jejich stín. Okřídlený démon Valkyrie s rozšklebenou pusou a rudýma očima je klíčovou stopou k těm, kteří zničili Maxovu rodinu. Je také tím, kdo ohrožuje Maxe a jiné posílá na děsivou konec života.
br
brV létě 2001 byla světu představena počítačová hraní Max Payne. Temno, ostré scény a zpomalené střílečky celkem působí alias obrazový román s prvky žánru filmu noir. Je pouze pár počítačových her, ze kterých lze hnízdit dobrý snímek, v případě Maxe Payna se zdálo, že byl od začátku určen k tomu, aby se objevil na velkém plátně. Hru totiž vymysleli lidé, jež jsou velcí filmoví fanoušci.
br
brV roli Maxe září Mark Wahlberg, Mila Kunis alias krásná ruská vražedkyně Mona Sax a Olga Kurylenko alias Natasha, Monina mladší zdravotní. Režisér John Moore o svém filmu říká, že to není lsquo;Minimální ani střední Paynersquo;. Je to Max Payne. Sám ho škatulkujerdquo; alias akční thriller ve stylu neo noir, který se odehrává na hranici reality a nadpřirozeného světa. Moorův mimořádně působivý, vizuálně cílený režisérský sloh nás přenese do Maxova světa i do jeho hlavy a pomocí nejmodernější filmové techniky, umožňující zpomalené záběry, nás dohromady s Maxem posadí na centrifugu plnou události, napětí, záhad a překvapivého nadpřirozeného světa.Max Payne online cz, Max Payne online, Max Payne celý film, Max Payne film cz, Max Payne download, Max Payne český dabing, Max Payne titulky, Max Payne ke shlédnutí, Max Payne trailer, Max Payne kino, Max Payne recenze, Max Payne ke stažení