Mike i Dave sháněj holku

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviMike i Dave sháněj holku

Onen snímek byl natočen dle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní umění, osudy válečných hrdinů jinak, nedej bože, životopisný snímek nějakého politika či excentrického umělce. V tomto případě se jedná o katastrofickou komedii, jelikož vypráví pří chod bratrů Mikea a Davea Stangleových (Zac Efron, Adam DeVine), kteří byli vždycky skálopevně přesvědčení o tom, že čistě oni umí rozběhnout na rodinných setkáních tady pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to určitě viděli neboli. V první řadě pročež, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, proboha vždy, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžký mnou zranění mnou, infarkty, demolicí slavnostní nástěnka apod.
brA tak přestože jejich zdravotní (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí opatřit partnerky, které je udrží na uzdě. Make i Dave pročež začnou skrze internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí střed a tak se jejich nabídka pohotově rozšíří. Mladí flamendři kradmo doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si potom užijí divoké dovolené. Ale pevně se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí dueto (Anna Kendrick, Aubrey Plaza), které jim nejen vytře oči, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu.(CinemArt CZ)
Snímek Mike i Dave sháněj holku je volně ke stažení zdarmaMike i Dave sháněj holku online cz, Mike i Dave sháněj holku online, Mike i Dave sháněj holku celý film, Mike i Dave sháněj holku film cz, Mike i Dave sháněj holku download, Mike i Dave sháněj holku český dabing, Mike i Dave sháněj holku titulky, Mike i Dave sháněj holku ke shlédnutí, Mike i Dave sháněj holku trailer, Mike i Dave sháněj holku kino, Mike i Dave sháněj holku recenze, Mike i Dave sháněj holku ke stažení