Mlčení Lorny ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviMlčení Lorny

Mladá Albánka Lorna (Arta Dobroshiová) získala belgické občanství díky fingované svatbě s feťákem Claudym (Jérémie Rénier). Se svým přítelem Sokolem (Alban Ukaj), který většinu datu jezdí po Evropě s tirákem, si chce v belgickém městě Liegrave;ge zavést malé bistro. Místní kapsář a podvodník Fabio (Fabrizio Rongione), který svatbu zorganizoval, se užívá Claudyho pohotově odvrhnout, aby se Lorna mohla zase oženit se za ruského mafiána. Tento je ochoten za rychlé získání belgického občanství dobrá uhradit.
br
brFeťák Claudy byl vybrán právě pročež, že je u něj možná (a čili i relativně nenápadná a pro policii méně podezřelá) náhlá konec života z předávkování. Čárou skrze výměr je však Claudyho rozhodnutí s drogami přerušit. Díky Lorně, která se rozhodne Claudymu vypomoci, se Claudy opravdu své závislosti zbaví. Dochází k citovému sblížení manželů. Lorna se snaží přemluvit Fabia, že Claudyho konec života není nutná, jelikož dojde k rychlému rozvodu. Vzhledem tomu Lorna nutí Claudyho, aby ji fyzicky ublížil, čímž by bylo rozvodové řízení urychleno a Claudy by nemusel zemřít.
br
brVše vypadá dobrá až do chvíle, kdy Claudy odhalí skutečný manželství věcí. Začne hrozit opětovným braním drog, dochází k pohlavnímu styku s Lornou. Následující ráno jsou obojí spokojeni, důvěřují si. Claudy spokojeně odjíždí na kole a Lorna živě běží nedaleko něho. Jenomže Claudy umírá a Lorna se dostává do nečekané poměry. Zatímco Fabio dále pracuje na přípravě svatby s ruským mafiánem, Lorna začne být přesvědčena, že s Claudym otěhotněla. Nejdříve se jedná na potrat, poté se ale rozhodne těhotenství nepřerušovat a dítě si ponechává. V této situaci se Lorna vzdává snu o bistru a začíná jít anti všem, rozhodnuta vést nový existence.Mlčení Lorny online cz, Mlčení Lorny online, Mlčení Lorny celý film, Mlčení Lorny film cz, Mlčení Lorny download, Mlčení Lorny český dabing, Mlčení Lorny titulky, Mlčení Lorny ke shlédnutí, Mlčení Lorny trailer, Mlčení Lorny kino, Mlčení Lorny recenze, Mlčení Lorny ke stažení