Můj nepřítel

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviMůj nepřítel

V jednadvacátém století nakonec všechny státy půda spojily své duševní, nerostné i technologické bohatství, tedy války jsou minulostí a mezigalaktické lety realitou dne. Lidský rod se tak vrhá na nekonečnou objevitelskou pouť po vesmíru. Naneštěstí však nejsou v kosmu sami. Plemeno oboupohlavních dobyvatelů, označovaných vzhledem jejich vzhledu za Draky, stojí jedinému právoplatnému vlastníku hvězdného prostoru v cestě. A tak vypukne mnohaletá válka.
br
brWillis E. Davidge (Dennis Quaid) je mladý nadějný kůl bojové kosmické stíhačky. Během jednom vzdušném souboji s Draky se nechá unést zápalem boje a havaruje na zatím neprozkoumané planetě. Jeho kopilot následkem nehody umírá a tak se vzteky šílený Davidge vydá zabít Draka, jehož přístroj také poblíž dopadl. Ale není mu souzeno se pomstít. Život na planetě je těžký a nebezpečný a dva zmůžou víc než jeden. Drakovo jméno je Jeriba Jerry Shigan (Louis Gossett Jr.) a vyznává drakskou víru, hodně podobnou Buddhismu a jiným východním filozofiím. Skrze počáteční obtíže a nenávist se z obou mužů, respektive muže a draka, stanou přátelé. Jednoho dne Jerry zjistí, že čeká miminko, které pojmenuje Zammis (Bumper Robinson). A tím se pro všechny zúčastněné jejich existence ze základu změní…(monolog)
Snímek Můj nepřítel je volně ke stažení zdarmaMůj nepřítel online cz, Můj nepřítel online, Můj nepřítel celý film, Můj nepřítel film cz, Můj nepřítel download, Můj nepřítel český dabing, Můj nepřítel titulky, Můj nepřítel ke shlédnutí, Můj nepřítel trailer, Můj nepřítel kino, Můj nepřítel recenze, Můj nepřítel ke stažení