Nebezpečná rychlost 2 Zásah ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviNebezpečná rychlost 2 Zásah

Annie Porterová, má ještě potíže s řidičákem a tentokrát i se svým novým přítelem Alexem Shawem. Tento jí totiž tvrdil, že má poklidné zaměstnání u pobřežní hlídky, což jí vyhovuje po zkušenosti s bombou v autobuse a známostí s Jackem, který se bombu pokoušel zneškodnit (viz. Nebezpečná chvat). Ve vlastně je však členem zvláštní jednotky, která řeší ty nejnebezpečnější poměry. Mladík ji jinak usmíří lístky na pohádkovou dovolenou v Karibiku, kterou mají strávit na palubě luxusní vyhlídkové lodě. Zpočátku idylická cesta lodí však hodně záhy dostane poměrně dramatický spád. Strůjce lodních počítačových systémů John Geiger, který obdržel výpověď jelikož je nemocný, pronikne na parník alias cestující a alias skladatel bezpečnostních systémů lehce na parník stane potřebné vybavení k tomu, aby zaminoval celou parník a ovládl její řízení.
Zbaví se kapitána, oznámí prvnímu důstojníkovi Julianovi, že převzal kontrolu nad lodí a pro výstrahu odpálí některé z neškodnějších náloží. Donutí Juliana, aby vyhlásil požární alarm. Zatímco pasažéři nasedají do záchranných člunů, vyloupí lodní sejf plný diamantů a potom chce s lodí odplout. Netuší, že Alex jeho finta s požárem prohlédl, odhalil díky své všímavosti jeho identita a navíc zůstal na palubě dohromady s Annie a další mnou pasažéry, kterým se pro poruchu jeřábu záchranného člunu nepodařilo odejít parník.
Geiger hodlá parník zrušit a zamaskovat stopy po zločinu nárazem na tanker kotvící u blízkého přístaviště a je na Alexovi a ovšem také Annie, aby se ho pokusili ustat a zabrá příze nehodě.Nebezpečná rychlost 2: Zásah online cz, Nebezpečná rychlost 2: Zásah online, Nebezpečná rychlost 2: Zásah celý film, Nebezpečná rychlost 2: Zásah film cz, Nebezpečná rychlost 2: Zásah download, Nebezpečná rychlost 2: Zásah český dabing, Nebezpečná rychlost 2: Zásah titulky, Nebezpečná rychlost 2: Zásah ke shlédnutí, Nebezpečná rychlost 2: Zásah trailer, Nebezpečná rychlost 2: Zásah kino, Nebezpečná rychlost 2: Zásah recenze, Nebezpečná rychlost 2: Zásah ke stažení