Nemilosrdný střelec ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviNemilosrdný střelec

Western odehrávájící se na divokém východě kdesi v Japonsku… Do poklidného městečka přichází parta červených prohledat poklad. Městečko si podmaní a šerifa donutí spojit. Po nějaké době přijíždí do tohoto terorizovaného městečka druhý parta, bílý, který je domordci zezačátku považován za osvoboditele… Máme tady čili dva soupeřící gangy, přelétavého šerifa a pár zbývajících nájemník města. V této situaci přijíždí osamělý pistolník, kterého chtějí obojí týmy získat na svou stranu. Pistolník se však uchýlí do ústraní, kde se seznámí se starou Ruriko, vnukem Heihachim, který ztratil hlas během smrti svého otce, a jeho matkou, Akirou, kterou si hodně oblíbí.
br
Skupinka bílých právě do města veze zásoby těžkých zbraní a dynamitu. O tom se však dozví červení a rozhodnou se tohoto nákladu uzpůsobit. Druhá polovice bílých se jedná svým druhům naproti a město tak zůstane naoko opuštěno. Ruriko, Akira i Heihachi se snaží využít poměry a uniknout. Jsou však zastaveni, Akira zabita a pistolník obtížně zraněn. Ruriko se v tíživé situaci rozhodne vrátit o několk roků zpátky a všechny postřílí. Pistolník tak zjistí, že právě ona je obávaná Krvavá Benten, kterou jí učinil Ringo (Quentin Tarantino).
br
Po čase, přestože se pistolník uzdraví, se rozhodne on a Krvavá Benten jedenkrát provždy skoncovat s terorem ve městě. Benten si od Ringa vezme zpět své smrtící zbraně a s pistolníkem, pokladem alias návnadou, se vydávají do města vyřídit všechny nepřátele. Ná straně jedné je velká oddělení bílých, na straně druhé pravděpodobně 5 červených, avšak s ničivou zbraní a na straně třetí pistolník a Ruriko (Krvavá Benten). Na konci všech bojů zůstane naživu pouze pistolník, náčelník bílých, Heihachi a stařena, která pistolníka uzdravila. Na město začne klesat sníh a závěrečný duel vyhraje blaho v podobě pistolníka.
br
Následuje dojemný doslov, kdy v zasněženém westernovém městečku promlouvá pistolník do duše Heihachiho. V záběru jsou i dva motivy, které provází celýNemilosrdný střelec online cz, Nemilosrdný střelec online, Nemilosrdný střelec celý film, Nemilosrdný střelec film cz, Nemilosrdný střelec download, Nemilosrdný střelec český dabing, Nemilosrdný střelec titulky, Nemilosrdný střelec ke shlédnutí, Nemilosrdný střelec trailer, Nemilosrdný střelec kino, Nemilosrdný střelec recenze, Nemilosrdný střelec ke stažení