Než ďábel zjistí, že seš mrtvej ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviNež ďábel zjistí, že seš mrtvej

Bratři Andy (Philip Seymour Hoffman) a Hank (Ethan Hawke) mají problém tíživý chudoba financí. Jeden si uží hradba, ale za částku daňových úniků, na které mu právě přišel auditor. Druhý nemá práci a tím pádem ani peníze na výživné pro své dítě a svojí bývalou ženu. Aby se z toho obdrželi pryč, napadl Andyho tak trochu zvrácený nápad, jehož realizací je pověřen Hank. Rozhodnou se loupit klenotnictví svých rodičů. Záležitosti se ovšem vymknou kontrole a mí 100 lupu se obojí dostanou do ještě šílenějších situací, než si kdy dokázali vyjmenovat. Během loupeži totiž byla zavražděna jejich maminka a táta se sám pouští do pátrání po vrazích.
brSex, násilí, rodokmen. S tímto podtitulem snímek vyrazil do amerických kin a po světových festivalech. Atmosféra filmu je hodně temná. Andy a Hank se jinak chovají alias malé vystrašené děti, ale jejich počínání má příliš radikální důsledky. Kolotoč zabíjení, který rozběhnou díky své neschopnosti normálně pracovat, je potom žene až na samou hranu společensky únosného chování a odplata na sebe nenechá dlouho číhat. Jasný, účinný a chytře vymyšlený plán jak pohotově přijít k penězům se tak pro obojí stává noční můrou.
br
brJméno letos čtyřiaosmdesátiletého režiséra Sidney Lumeta u nás příliš známé není. Jeho filmy však ano. Je totiž podepsaný pod více než čtyřmi desítkami filmů obklopen který mnou najdeme Dvanáct rozhněvaných mužů (1957), Kopec (1965), Serpico (1973), Zabití v Orient expresu (1974), Ortel (1982), Rodinný firma (1989), Gloria (1999) jinak Dokažte mnou vinu (2006). Již skrze padesát roků se čili onen hollywoodský klasik věnuje detektivnímu žánru a thrillerům. Jeho filmy přitom přicházejí s netradiční mnou postavami a napínavým, stěží předvídatelným dějem.
br
brV jeho filmech se od poloviny padesátých roků až do současnosti vystřídaly možná všechny známé hollywoodské hvězdy. V tomto filmu se smíme těšit na chladnokrevný výkon Philipa Seymoura Hoffmana (Capote, 25. hodina, Mission Imposible III), naivní tvářNež ďábel zjistí, že seš mrtvej online cz, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej online, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej celý film, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej film cz, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej download, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej český dabing, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej titulky, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej ke shlédnutí, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej trailer, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej kino, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej recenze, Než ďábel zjistí, že seš mrtvej ke stažení