Our Man in Marrakesh ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviOur Man in Marrakesh

Pan Casimir je šéfem místního gangu v Maroku a má k dispozici důležité akta, které můžou ovlivnit běh OSN. O akta má zájem nejmenovaná tajná odbory, která za Casimirem vysílá svého kurýra s dvěma milioacute;ny dolarů. Kurýr se skrývá obklopen šesticí cestujících v autobusu z Casablancy do Marrakéše, který z nich to ale je?
brBritský režisér Don Sharp se ve své kariéře věnoval různým žánrům, špionážní snímek je ale v jeho filmografii ojedinělý. Možná i to vysvětluje vážně, že NAacute;Scaron; ČLOVĚK V MARRAKEacute;Scaron;I (Our Man in Marrakesh, 1966) není klasickým zástupcem svého žánru, který se v Evropě šedesátých roků těšil značné oblibě, v tomto případě spíše se jedná o černou komedii. V čele mezinárodního hereckého obsazení defiluje americký komediant Tony Randall, jeho partnerkou byla rakouská hvězdička Senta Berger, v roli pana Casimira se objevil český rodák Herbert Lom, v dalších postavách smíme zaznamenávat osvědčené tváře daného žánru alias byli Klaus Kinski jinak Margaret Lee. Exteriérové scény byly kvůli k příběhu natočeny v Maroku.(argenson)
Snímek Our Man in Marrakesh je volně ke stažení zdarmaOur Man in Marrakesh online cz, Our Man in Marrakesh online, Our Man in Marrakesh celý film, Our Man in Marrakesh film cz, Our Man in Marrakesh download, Our Man in Marrakesh český dabing, Our Man in Marrakesh titulky, Our Man in Marrakesh ke shlédnutí, Our Man in Marrakesh trailer, Our Man in Marrakesh kino, Our Man in Marrakesh recenze, Our Man in Marrakesh ke stažení