Pod vlivem úplňku ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviPod vlivem úplňku

Láska kvete v každém věku a umí mající hezký tvar odbočit s našimi plány a životy. Americká romantická fraška oceněná třemi Oscary.
brObchodník v nejlepších rokách, Johnny Cammareri naprosto nečekaně nabídne v restauraci sňatek ovdovělé účetní Loretě Castoriniové. Ta naprosto zaskočena jeho nabídku přijímá. Tato výchozí poměry rozehrává pří chod, v němž se vše točí okolo lásky, milostných tužeb, záletů a partnerské věrnosti v jedné italskoamerické rodině. Vše jakoby ovlivňoval všemocný měsíc blížící se k svému úplňku, nečekanou význam v životě Lorety přitom pozvolna získává mladší bratr Johnnyho, pekař Ronny Cammareri… Půvabná romantická fraška, kterou natočil významný hollywoodský režisér Norman Jewison (Scaron;umař na střeše, Jesus Christ Superstar, …A spravedlnost pro všechny), je vystavěna na dokonalém scénáři a výborných hereckých výkonech Olympie Dukakisové, Nicolase Cage a půvabné Cher. Snímek byl nominován v šesti kategoriích na Oscara a tři částky získal (Cher za nejlepší hlavní ženskou roli, Olympie Dukakisová za nejlepší vedlejší ženskou roli a John Patrick Shanley za původní scénář).(Česká televize)
Snímek Pod vlivem úplňku je volně ke stažení zdarmaPod vlivem úplňku online cz, Pod vlivem úplňku online, Pod vlivem úplňku celý film, Pod vlivem úplňku film cz, Pod vlivem úplňku download, Pod vlivem úplňku český dabing, Pod vlivem úplňku titulky, Pod vlivem úplňku ke shlédnutí, Pod vlivem úplňku trailer, Pod vlivem úplňku kino, Pod vlivem úplňku recenze, Pod vlivem úplňku ke stažení