Prachy dělaj člověka

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviPrachy dělaj člověka

Tři kamarádi na existence a na konec života. Za jakým účelem se dnes novodobí tři mušketýři dávají celkem? Aby dohromady chránili počestnost dámy z vyšších kruhů? Ale kdepak. Aby dohromady získali miliony? No evidentně. A jaké cesty k tomu volí ve korporaci kde o peníze se jedná především? V situaci kdy mají cit, že veřejnost jim něco dluží? Ti tři se dříve pokusili utéct před totalitou Československé socialistické republiky. Ale Velký Bratr je viděl. Experiment o emigraci skončil fiaskem. Poznamenal je navěky. Pro jednoho znamenal vězení, pro druhé dva celoživotní frustraci. Ti tři se zase scházejí v kulisách současné Prahy, v překotně se rozvíjející korporaci, která se už nikdy s totalitou nevypořádá, jelikož se dnes žene především za penězi. Ani ti tři nebudou nazávěr výjimkou.
br
Snímek je rekonstrukcí dvou největších českých loupeží uplynulých roků. Během té první se lupičům podařilo ukrást z pražské pošty dvacítka osm milioacute;nů korun a vyhnout se potrestání. Druhá loupež ohromila tuto zemi ještě víc. Z obrněného vozu převážejícího peníze z Citybank do České národní finančního ústavu bylo ukradeno stopadesát milioacute;nů korun.
br
brZatímco během první loupeži se lupiči dopustili řady poruch, druhá už byla provedena úplně profesionálně. Žádní svědci, žádné stopy, nula čeho by se policejní sbor mohla dostat. Lidé, kteří získali stopadesát milioacute;nů zmizeli beze stopy. Jak si ale dnes užívají svých hotovosti? Jak je mají spustit do oběhu aniž by na sebe upozornili? Naši tři kamarádi zjišťují, že je to mnoho těžší než si původně mysleli. Sedí na balíku milioacute;nů a nemohou je použít, aby nebyli odhaleni. To jsou teprve ta pravá agoacute;nie. Jak si užívat a nebýt přistižen. Jak uzákonit tak obrovskou sumu a trvat nenápadný.
br
Nula takového by se jim nemohlo podařit bez zázemí mezinárodního zločinu. Ostatně mezinárodní ublížení byl s největší pravděpodobností v pozadí přepadu obrněného vozu. K zcela totožným přepadením obrněných vozů s totožný mnou výsledky došlo v celé západní Evropě. Kdo za nimi stojí? Zločinecká hvězdička první velikosti s bohatý mnou zkušenostmi? Hodně s největší pravděpodobností ano.
br
brVPrachy dělaj člověka online cz, Prachy dělaj člověka online, Prachy dělaj člověka celý film, Prachy dělaj člověka film cz, Prachy dělaj člověka download, Prachy dělaj člověka český dabing, Prachy dělaj člověka titulky, Prachy dělaj člověka ke shlédnutí, Prachy dělaj člověka trailer, Prachy dělaj člověka kino, Prachy dělaj člověka recenze, Prachy dělaj člověka ke stažení