Případ Dominici

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviPřípad Dominici

Snímek natočený dle skutečné události. Poblíž provensálského statku Grandacute; Terre, patřícího Gastonu Dominicimu, nalezl 5. srpna 1952 Gastonův chlapec Gustave zbytky tří zavražděných lidí. Jednalo se o sira Jacka Drummonda, jeho manželku a jejich jedenáctiletou dceru. Obojí dospělí byli zastřeleni, dítě utlučeno k smrti. Podezření vzápětí padlo na obyvatele nedalekého statku a výsledkem déle než léto trvajícího vyšetřování, byl soudní spor, ve kterém byl šestasedmdesátiletý Gaston Dominici odsouzen k trestu smrti, jenž mu byl posléze změněn na doživotí. Ortel byl vynesen na základě nepřímých důkazů, v průběhu vyšetřování padla obklopen členy rodiny Dominiciových fronta obvinění, protiobvinění i přiznání, která byla vzápětí odvolávána a zabití Drummondových tak nikdy nebyla uspokojivě vysvětlena.
br
brTvůrci filmu, kteří se nechali výše zmíněným případem inspirovat, do celé záhady příliš světla nevnášejí, snímek je však postaven na kvalitní práci s atmosférou a především na hereckých výkonech, zejména na mistrovství Jeana Gabina v roli Gastona Dominiciho.(Crocuta)
Snímek Případ Dominici je volně ke stažení zdarmaPřípad Dominici online cz, Případ Dominici online, Případ Dominici celý film, Případ Dominici film cz, Případ Dominici download, Případ Dominici český dabing, Případ Dominici titulky, Případ Dominici ke shlédnutí, Případ Dominici trailer, Případ Dominici kino, Případ Dominici recenze, Případ Dominici ke stažení