Půlnoc druhého dne

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviPůlnoc druhého dne

Sedmnáct nájemník Hongkongu putuje nočním spojem. Podivné záležitosti se začnou dít ve chvíli, kdy autobus projede tunelem a ocitne se ve naprosto vyprázdněné ulici. Pasažéři si záhy uvědomí, že pravděpodobně zůstali na světě ú dostatečně sami.
brBěžná noc v ulicích Hongkongu. Uprostřed změti nočních ptáků, aut a pouličních prodejců nastupuje sedmnáct cestujících do minibusu, který je má dopravit z Mongkoku do Tai Po. Oddělení pasažérů je stejně rozmanitá alias město sama – je v ní zdrogovaný chlap, rozhádaný pár, s růžencem i čerstvě zamilovaná dívka, za volantem sedí upovídaný šofér. Autobus se však po průjezdu tunelem ocitne v časové smyčce – ulička a budovy zejí prázdnotou, nikam ani živáčka. Vypadá to, že se znova všechno propadlo do půda. Pouze miliony neonových světel nepřestávají mrkat do tmy, alias by se nula nestalo. Pasažéři hledají útočiště v opuštěné kavárně a přemítají o tom, co si počít…(Cinemax)
Snímek Půlnoc druhého dne je volně ke stažení zdarmaPůlnoc druhého dne online cz, Půlnoc druhého dne online, Půlnoc druhého dne celý film, Půlnoc druhého dne film cz, Půlnoc druhého dne download, Půlnoc druhého dne český dabing, Půlnoc druhého dne titulky, Půlnoc druhého dne ke shlédnutí, Půlnoc druhého dne trailer, Půlnoc druhého dne kino, Půlnoc druhého dne recenze, Půlnoc druhého dne ke stažení