Punk’s Not Dead ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviPunk’s Not Dead

Mirsa je bývalý zpěvák dříve populární jugoslávské punkové kapely. Ta se již dávno rozpadla, ale Mirsa žije minulostí. I přestože je mu bezmála 40, jeho přístup k životu se za 20 roků nikterak nevyvinul. Stále bydlí u maminky a příležitostně pomáhá s prodejem drog albánskému dealerovi Gzimovi, který mu za to nechává levněji trávu. Jednoho dne přijde Gzim s nečekanou nabídkou, ať dá Mirsa zase celkem kapelu, s níž dále budou hrát na charitativním koncertě v Debaru, městě na západě Makedonie s albánskou většinou. Mirsa má před sebou téměř nadlidský úkol: po sedmnácti rokách najít a přemluvit všechny členy skupiny, aby se sešli a najednou nazkoušeli vlastní repertoár.
brUacute;kol je ztí dívek tím, že jsou roztroušeni po všech bývalých jugoslávských zemích. To, že byla skupina složená z lidí různých národností, nebylo v době, kdy se v Jugoslávii razilo slogan Bratrství a jednota, ničím až tak překvapivým. V poválečné době, kdy v spusty částech Jugoslávie přetrvává značné napětí obklopen jednotlivý mnou etniky, se ale složení kapely jeví v jiném světle. Jak se pomalu ukazuje, je to hlavní pohnutka, proč kdokoli chce její návrat. Mirza a jeho spoluhráči, které po strastiplné cestě Balkánem nazávěr objeví a přesvědčí k hraní, se dostávají do paradoxní poměry – oni, pankáči, mají sloužit alias kladný příklad…(Balkanfilm)
Snímek Punks Not Dead je volně ke stažení zdarmaPunk’s Not Dead online cz, Punk’s Not Dead online, Punk’s Not Dead celý film, Punk’s Not Dead film cz, Punk’s Not Dead download, Punk’s Not Dead český dabing, Punk’s Not Dead titulky, Punk’s Not Dead ke shlédnutí, Punk’s Not Dead trailer, Punk’s Not Dead kino, Punk’s Not Dead recenze, Punk’s Not Dead ke stažení