Rio Sex Comedy ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviRio Sex Comedy

Rio de Janeiro je neobyčejně zajímavé a rozporuplné město překypující životem. Oplývá smyslný mnou plážemi, ale také extré mnou chudý mnou a nebezpečný mnou místy. Právě takovéto mí 100 si vybrala skupinka cizinců z různých koutů světa:
brbull; Světově uznávaná lékařka plastické chirurgie (Charlotte Rampling), která nelogicky odrazuje své potenciální zákazníky, jelikož plastická operace není klíčem k pravému štěstí.
brbull; Americký velvyslanec (Bill Pullman), který se mí 100 účasti na prestižních akcích, potlouká po ulicích, až se dostane do nejnuznější chudinské čtvrti. Seznámí se s místním průvodcem a jeho nádhernou partnerkou. Ta mu otevře zrak a zavede na místa, která obyčejný cestující pouze tak nespatří.
brbull; A nazávěr francouzský pár antropolgů (Jean-Marc Roulot a Iregrave;ne Jacob), který natáčí listina o existenčních problémech místních nájemník. Každý tady hledá odpovědi na jiné otázky, ale teprve v okamžiku, kdy se jejich cesty zkříží, začnou chápat, proč sem proboha přišli…Rio Sex Comedy online cz, Rio Sex Comedy online, Rio Sex Comedy celý film, Rio Sex Comedy film cz, Rio Sex Comedy download, Rio Sex Comedy český dabing, Rio Sex Comedy titulky, Rio Sex Comedy ke shlédnutí, Rio Sex Comedy trailer, Rio Sex Comedy kino, Rio Sex Comedy recenze, Rio Sex Comedy ke stažení