Risques du métier, Les

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: avi



Risques du métier, Les

Jacques Doucet se svou manželkou Suzanne tvoří harmonický manželský pár, ke štěstí jim však chybí vlastní děti. Alias oblíbení učitelé se ale realizují pár roků na venkově v Normandii do doby, než do jejich poklidného života vstoupí obvinění ze znásilnění. S ním přijde jedna z Jacquesových studentek, Helene Arnaud, dcera místního vlivného stavebního podnikatele. Vzápětí se objeví další obvinění, a i přestože vychází najevo fronta nejasností a zvláště do očí bijící vážně, že všechny údajné oběti znásilnění jsou děti rodičů zaměstnaných u pana Arnauda, celé městečko se postaví anti učiteli Doucetovi. Tento je uvězněn, zoufalé aktivity jeho manželky Suzanne jej nazávěr přivedou zpět na svobodu, nový školní léto ale dohromady zahajují v jiném kraji.
brTéma justičního omylu prostupuje nemalou část tvorby slavného režiséra André Cayatta, a i přestože snímek Nebezpečí povolání (Les risques du métier) nepatří k jeho nejslavnějším dílům, lépe zapadá do celkové pojetí jeho práce. Alias u většiny svých dalších filmů byl i tu autorem scénáře, který ovšem vycházel z literární předlohy spisovatele a právníka Jeana Corneca. Za zmínku stojí i obsazení hlavní role neprávem obviněného učitele, jíž byl pověřen populární šansoniér Jacques Brel. Snímek měl premiéru úzce před Vánocemi 1967 a pouze ve francouzských kinech jej vidělo skrze tři a půl milioacute;nu diváků.(argenson)
Snímek Risques du métier Les je volně ke stažení zdarma



Risques du métier, Les online cz, Risques du métier, Les online, Risques du métier, Les celý film, Risques du métier, Les film cz, Risques du métier, Les download, Risques du métier, Les český dabing, Risques du métier, Les titulky, Risques du métier, Les ke shlédnutí, Risques du métier, Les trailer, Risques du métier, Les kino, Risques du métier, Les recenze, Risques du métier, Les ke stažení