Salvatore Giuliano ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSalvatore Giuliano

V létě 1950 je sicilský gangster Salvatore Giuliano nalezen zastřelený. Snímek, který připomíná investigativní reportáž, rekapituluje zvýšení a pád muže, jenž se v sedmadvaceti rokách stal nejhledanějším zločincem i oslavovaným hrdinou Itálie.
br
brKdo zavraždil Salvatora Giuliana? 5. července 1950 bylo nalezeno kulkami provrtané, bezvládné kostra nechvalně proslulého bandity. Leželo hlavou dole v sicilském Castelvetranu. Nedaleko něho byl pohozen revolver a puška. V pouhých sedmadvaceti rokách se stal Giuliano nejhledanějším zločincem v Itálii a zároveň nejoslavovanějším hrdinou své doby. V tomto průkopnickém díle investigativní film využívá režisér Francesco Rosi faktů i mýtů, které obklopují skutečný pří chod Giulianovy smrti. Zároveň odhaluje znepokojivou tvář Sicílie a síť spletitých společenských a politických vazeb obklopen její mnou občany, mafií, vojskem a vládní mnou představiteli.(Cinemax)
Snímek Salvatore Giuliano je volně ke stažení zdarmaSalvatore Giuliano online cz, Salvatore Giuliano online, Salvatore Giuliano celý film, Salvatore Giuliano film cz, Salvatore Giuliano download, Salvatore Giuliano český dabing, Salvatore Giuliano titulky, Salvatore Giuliano ke shlédnutí, Salvatore Giuliano trailer, Salvatore Giuliano kino, Salvatore Giuliano recenze, Salvatore Giuliano ke stažení