Santův učeň

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSantův učeň

Santa nebude odejít do důchodu, ale předpisy jsou předpisy.
Nicholas je sedmiletý sirotek z Austrálie, který miluje Vánoce. Nejšťastnější den v létě pro něj a jeho přátele v sirotčinci bývá také poznamenán smutkem. Jejich největším vánočním přáním je najít novou rodinu.
Mezitím, na severním poacute;lu, v dílně Santa Clause se začíná panikařit dle starých pravidel, která říkají, že každých 178 let, musí Santa vybrat nového učedníka. Pokud Santa nevybere svého učedníka do Scaron;tědrého dne, už bude na vše příliš pozdě a Vánoce můžou být navěky ztraceny. Ani Santa si nechce vyjmenovat vlastní existence bez poskytování dárků a přinášení štěstí dětem na Scaron;tědrý den. Tak mu nezbývá nula jiného, než učedníka najít. Ovšem musí vyhovět 3 podmínky učeň musí být sirotek, musí mít čisté střed a jeho jméno musí být Nicholas.
A pouze jedno dítě na světě tohle všechno splňuje a žije v sirotčinci v Sydney. Před malým Nicholasem se otevírá dráha plná dobrodružství a zkoušek, aby se stal tím nejlepší Santa Clausem.Santův učeň online cz, Santův učeň online, Santův učeň celý film, Santův učeň film cz, Santův učeň download, Santův učeň český dabing, Santův učeň titulky, Santův učeň ke shlédnutí, Santův učeň trailer, Santův učeň kino, Santův učeň recenze, Santův učeň ke stažení