Sedm

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSedm

Obžerství, lakomost, nečinnost, závist, zloba, pýcha a smilstvo. Sedm smrtelných hříchů, o nichž kázali církevní hodnostáři ve středověkých kázáních s varováním, jak můžou nábožné lidi odvádět od víry. Tyto hříchy se objevily alias vzor moře literárních, výtvarných či divadelních děl. Nyní vznikl vynikající a strhující snímek o dvojici nerovných detektivů, kteří řeší záhadnou sérii vražd, motivovaných zmíněným náboženským kázáním.
Díky originálnímu využití uvedených smrtelných hříchů alias společného jmenovatele děsivé série vražd a vytvoření fascinující atmosféry, představuje americký snímek Sedm (Seven) jeden z nejpozoruhodnějších a zároveň nejúspěšnějších snímků posledního období. Svou neoddiskutovatelnou kvalitou je právem přirovnáván k jednomu z vrcholů svého žánru, k thrilleru Mlčení jehňátek, jehož možná možná i překonává. Onen neodolatelně mrazivý a působivě-zlověstný snímek má v sobě magnetismus, který vtahuje diváka do nebezpečného vyšetřování končícího soubojem s jedním z nejinteligentnějších a nejrafinovanějších zločinců filmového plátna. Toto je snímek, který vás šokuje. Toto je snímek, který vás vzruší. Toto je snímek, který vám vyrazí dech,říká pěstitel Arnold Kopelson, jehož filmy Četa a Uprchlík získaly Oscara. Lidé, kteří uvidí onen snímek, odejdou z kina ohromení a budto nebudou schopní vyřknout ani výraz, jinak budou snímek hodně vzrušeně dělat poznámky.
Poručík William Somerset -Morgan Freeman-, uznávaný ale poněkud unavený detektivní veterán, postupně končí svou kariéru, a nazávěr ještě dostane poslední úkol – zaučit mladého a ambicioacute;zního kriminalistu Davida Millse (Brad Pitt). Obojí jsou nasazeni na případ, který je neodvolatelně vtáhne do pomýleného a zvráceného světa psychicky vyšinutého, ale inteligentního a rafinovaného zločince Johna Doa (Kevin Spacey). Sedm smrtelných hříchů slouží ve filmu alias katalyzátor dokonalých a cíleně motivovaných vražd. John Doe trpělivě plánoval některé z nich celý léto, vysvětluje scenárista Andrew Kevin Walkner. Vybral si své oběti s nemilosrdnou precizností. VraždySedm online cz, Sedm online, Sedm celý film, Sedm film cz, Sedm download, Sedm český dabing, Sedm titulky, Sedm ke shlédnutí, Sedm trailer, Sedm kino, Sedm recenze, Sedm ke stažení