Shogun Assassin ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviShogun Assassin

Scaron;ílený, paranoidní šoacute;gun se rozhodne opustit vyřídit elitního samuraje Ogamiho, o kterém se domnívá, že by pro něj mohl být hrozbou. Plán však nevyjde, je zavražděna jen samurajova choť Azami. Ogami se tak se svým malým synkem Dajgorem vydává na cestu pomsty anti celému šoacute;guná tady, stává se z něj legendární nájemný zabiják Vlček samotář, zabiják se synem.
brSnímek vznikl pro americký tržiště sestřihem z prvních dvou dílů japonské samurajské série Vlček samotář a mládě (Lone Wolf and Cub). Mimo nadabování do angličtiny došlo ke zjednodušení zápletky, doplnění voice-overu vyplňujícího mezery v ději a nahrání nové, elektronické hudby.(VanTom)
Snímek Shogun Assassin je volně ke stažení zdarmaShogun Assassin online cz, Shogun Assassin online, Shogun Assassin celý film, Shogun Assassin film cz, Shogun Assassin download, Shogun Assassin český dabing, Shogun Assassin titulky, Shogun Assassin ke shlédnutí, Shogun Assassin trailer, Shogun Assassin kino, Shogun Assassin recenze, Shogun Assassin ke stažení