Šifra mistra Leonarda

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviŠifra mistra Leonarda

V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak okolo sebe stačil nastínit velké množství symboů a šifer. Na mí 100 vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Tento naznačuje Fachemu, co všechno můžou symboly vyplývat. Za chvíli dorazí na mí 100 činu i Sophie Neveuová, která, pro změnu, pracuje na pařížském dešifrovacím oddělení. Obojí si začínají uvědomovat, že je k sobě nepřihrála jen kongruence ná házení, ale že Jacques Sauniére chce posílat nějaké poselství. Začíná zběsilá lov, ve které se Robert se Sophií stávají zároveň hledači legendárního Svatého grálu a sami jsou kořistí pro policejního kapitána a ještě někoho. Tajemnějšího a mocnějšího, někoho, ze kterého má i samotný Vatikán husí kůži.
br
brTo vše se odehrává v knižní předloze Da Vinci code (česky: Scaron;ifra mistra Leonarda), která se po celém světě stala bestsellerem díky tomu, že její skladatel Dan Brown, postavil na hlavu pár základních církevních dogmat, pomocí spusty jednoduchých a přitom pádných faktů. Tuto církví odsuzovanou, kritiky poněkud vlažně a čtenáři skvěle přijatou knižní předlohu se chystá na filmové plátno převést režisér Ron Howard (Apollo 13, Čistá duše). Milovníky knížky by měl opustit nejméně v částečném klidu vážně, že samotný Dan Brown by se měl částečně podí roků i na scénáři filmu.(Isherwood)
Snímek Scaron;ifra mistra Leonarda je volně ke stažení zdarmaŠifra mistra Leonarda online cz, Šifra mistra Leonarda online, Šifra mistra Leonarda celý film, Šifra mistra Leonarda film cz, Šifra mistra Leonarda download, Šifra mistra Leonarda český dabing, Šifra mistra Leonarda titulky, Šifra mistra Leonarda ke shlédnutí, Šifra mistra Leonarda trailer, Šifra mistra Leonarda kino, Šifra mistra Leonarda recenze, Šifra mistra Leonarda ke stažení