Smrtící fachman

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSmrtící fachman

Elizabeth a Paul Chaseovi přemýšlejí o rekonstrukci bytu, ve kterém chce Liz pořádat vernisáž. Paul dostane od známého sázka na jednu podnik, její stránky se mu líbí, a tak zavolá šéfovi společnosti Javierovi a domluví se s ním. Javier poté začne stavení opravit, ale ve chvílích, kdy je sám, prozkoumává Paulův počítač. Postupem času odposlouchává i Paulův mluva s jeho známým, kterému děkuje, že mu Javiera doporučil. Jeho kamarád mu ale tvrdí, že o ničem neví, což Paula trochu překvapí. Javier si poté prohlíží fotky rodiny, které si kradmo pořídil.
br
brPaul večer odpoví Liz, že koupil jejich dceři McKenzie koně. Liz se to nelíbí, ale víc jí vadí, že je Paul pořád v práci. Javier dál pokračuje v rekonstrukci a ještě se připojí na počítač Chaseových. Snaží se Paula zdiskreditovat. Liz Javiera začne podezřívat poté, co ho nachytá v Paulově pracovně. Chce ho osvobodit, Paul souhlasí a Javiera vyhodí.nbsp;Poté ho Javier fotí v kanceláři, přestože mu jeho sekretářka masíruje záda. Také Liz pošle falešné účty za obědy a falešné výpisy hovorů, aby Paula podezřívala. Javier potom propíchne Paulovi pneumatiku u automobily a Liz zjistí, že se porouchal zmetek. Je si jistá, že to udělal Javier schválně. Přestože volá na asociaci rekonstrukcí bytů, zjistí, že tam žádný Javier registrovaný není…(TV Fajn)
Snímek Smrtící fachman je volně ke stažení zdarmaSmrtící fachman online cz, Smrtící fachman online, Smrtící fachman celý film, Smrtící fachman film cz, Smrtící fachman download, Smrtící fachman český dabing, Smrtící fachman titulky, Smrtící fachman ke shlédnutí, Smrtící fachman trailer, Smrtící fachman kino, Smrtící fachman recenze, Smrtící fachman ke stažení