Soukromé životy Pippy Lee ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSoukromé životy Pippy Lee

Pří chod jedné ženy, která se rozhodla, že nedopustí, aby existence pouze tak proplul okolo ní. Dvacítka roků žila pouze pro svou rodinu, pečovala o svého stárnoucího manžela i děti. Děti odrostly, z manžela je moudrý starý pán a Pippa Lee objevuje zase kejkle sexu a něhy v náručí jiného muže.
brPippa Lee (Robin Wright Pennová) vede na první dopisnice šťastný existence. Je oddanou manželkou o třicet roků staršího úspěšného vydavatele (Alan Arkin), se kterým má dvě odrostlé děti. Každý obdivuje její pohoda a rád se jí svěří se svý mnou problémy. Přestože se ale u jejího manžela objeví zdravotní potíže, na jeho naléhání se stěhují z manhattanského bytu do klidnějšího Connecticutu. Její existence se smrskne na občasná setkání s nový mnou přáteli Samem (Mike Binder) a Sandrou (Winona Ryderová) a především péči o manžela, který se jí víc a víc vzdaluje. Ovšem vše se změní příjezdem Chrise (Keanu Reeves), který se po čerstvém rozvodu vrací zpět. Pippa znova začíná zápasit samo se sebou, probouzí se v ní svobodomyslná dívka, kterou dříve byla a jež se proměnila ve frustrovanou ženu. Najde Pippa zase samu sebe?(HBO Europe)
Snímek Soukromé životy Pippy Lee je volně ke stažení zdarmaSoukromé životy Pippy Lee online cz, Soukromé životy Pippy Lee online, Soukromé životy Pippy Lee celý film, Soukromé životy Pippy Lee film cz, Soukromé životy Pippy Lee download, Soukromé životy Pippy Lee český dabing, Soukromé životy Pippy Lee titulky, Soukromé životy Pippy Lee ke shlédnutí, Soukromé životy Pippy Lee trailer, Soukromé životy Pippy Lee kino, Soukromé životy Pippy Lee recenze, Soukromé životy Pippy Lee ke stažení