Spartakus ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviSpartakus

Kirk Douglas, Laurence Olivier, Jean Simmonsová, Charles Laughton a Peter Ustinov v americkém velkofilmu o vzpouře otroků ve starém Ří mnou, oceněném čtyřmi Oscary.
brHistorický velkofilm vyprávějící o vzpouře římských otroků, vedené v rokách 7471 před naším letopočtem, byl natočen dle stejnojmenného románu amerického spisovatele Howarda Fasta. Sledujeme v něm osudy vzpurného otroka Spartaka, od jeho osvobození z libyjských dole, kdy je prodán trenérovi gladiátorů Batiatovi, za něhož musí zápasit v římské aréně. Tu se zamiluje do otrokyně Varinie. Jedenkrát se ale Spartakus anti svému pánovi vzbouří a s družinou dalších gladiátorů prochází městy, hledají svobodu. Jeho armáda je stále silnější a pomalu se přesouvá až na jih Itálie, kde chce porušit oceán a vrátit se domů. V samotném Ří mnou se zatím povstání otroků stane rozhodujícím prvkem v politickém boji obklopen senátory, kteří chtějí využít poměry ke zvýšení vlastní smět. Vítězné boje Spartaka nad početnější mnou vojsky Římanů musí jednoho dne zákonitě vystřídat porážka…(Česká televize)
Snímek Spartakus je volně ke stažení zdarmaSpartakus online cz, Spartakus online, Spartakus celý film, Spartakus film cz, Spartakus download, Spartakus český dabing, Spartakus titulky, Spartakus ke shlédnutí, Spartakus trailer, Spartakus kino, Spartakus recenze, Spartakus ke stažení