Šťastné a veselé

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviŠťastné a veselé

Po rozchodu se Jenny nastěhuje ke svému bratrovi, který žije se synkem a manželkou Kelly. Začínající spisovatelka Kelly si díky nové spolubydlící uvědomí, že z dosavadního vývoje jejího života, kariéry i vztahů pramení veškeré její štěstí.
brZačínající spisovatelka Kelly žije se svým manželem, filmovým režisérem Jeffem, a jejich dvouletým synkem poklidným životem v Chicagu. Přestože se k nim však nastěhuje Jeffova nezodpovědná mladší zdravotní Jenny, která se právě rozešla se svým chlapcem, všechno se změní. Jenny naváže pochybnou zná lávka s hlídačem dětí a dealerem trávy Kevinem. Dohromady s kamarádem Carsonem se dívka stává hybatelkou změn v životě Kelly, jejíž kariéra i manželství se začínají ubírat naprosto nový mnou směry. Jsou však tyto rozdíly opravdu žádoucí?(HBO Europe)
Snímek Scaron;ťastné a veselé je volně ke stažení zdarmaŠťastné a veselé online cz, Šťastné a veselé online, Šťastné a veselé celý film, Šťastné a veselé film cz, Šťastné a veselé download, Šťastné a veselé český dabing, Šťastné a veselé titulky, Šťastné a veselé ke shlédnutí, Šťastné a veselé trailer, Šťastné a veselé kino, Šťastné a veselé recenze, Šťastné a veselé ke stažení