Tajný agent (TV seriál)

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTajný agent (TV seriál)

Jednotlivé díly:
br
brOperace ryby
brLouis Diaz žil dvojím životem. Předstíral, že se zabývá praním špinavých hotovosti, ale ve vlastně vykonával alias tajný jednatel, aby odhalil kolumbijské překupníky kokainu.
br
brOperace Pizza Connection
brJediný jednatel FBI dokázal sám demaskovat mezinárodní drogový parta. Během nasazení v operaci známé alias Pizza Connection II riskoval vlastní vlastní existence.
br
brOperace Brooks Range
brPrvní tajná agentka amerického úřadu na ochranu ryb a divoké zvěře Lucinda Schroederová putuje na severní Aljašku, kde odhalí organizované pytláctví divoké zvěře.
br
brOperace Ivan
brTajný jednatel ATF po dvou rokách obklopen členy brutálního mongolského motorkářského gangu shromáždil důkazy a mnohé z nich zaslal do vězení. Za to však i on sám platí vysokou částku.
br
brOperace Green Ice
brTajná agentka Heidi Landgrafová dokázala prostoupit kombinát Cali na praní špinavých hotovosti. Tato události DEA byla jedenkrát z nejúspěšnějších a bylo v průběhu ní zatčeno téměř 200 zločinců.
br
brOperace Bootstrap
Kriminalista Matt Browning žil dvojím životem. Jeho cí třásně bylo svrhnout notorický parta brutálních a nebezpečných bílých rasistů Unit 88.
br
brOperace Harvest King
brMarka Whitacra většina lidí znala alias ředitele vlivné korporaci. Mark pomohl FBI demaskovat skandální globální cenový kombinát, který měl protekce na celý země.
br
brOperace Re-Tread
brTajný jednatel Phil Muollo riskoval vlastní existence a zdraví, aby se napojil na brutální skupinu Hells Angels. Stý bahno se s nimi 18 měsíců a odhalil prodejna s drogami a dokonce i vraždu.
br
brAacute;rijské národy
brV létě 1996 se civilista a postupem času jednatel FBI Dave Hall zapojil do tajné události, aby pronikl do rasové nacionalistické odbory Aryan Nations podezřívané z plánování pumového útoku.
br
brOperace Equine
brBill Randall proniknul do světa nelegálního prodeje steroidů. V průběhu speciální operace bylo zatčeno 70 dealerů se steroidy a zabaveno 15 milioacute;nů dávek steroidů.
br
brOperace Royal Charm
brTajný jednatel Lou Calvarese šest roků předstíral, že je italským gangsterem, aby se mu podařilo prostoupit asijský parta pašeráků a přiblížit se k vůdcům této zločinecké odbory.
br
brOperace Last Camp
brTajný agent (TV seriál) online cz, Tajný agent (TV seriál) online, Tajný agent (TV seriál) celý film, Tajný agent (TV seriál) film cz, Tajný agent (TV seriál) download, Tajný agent (TV seriál) český dabing, Tajný agent (TV seriál) titulky, Tajný agent (TV seriál) ke shlédnutí, Tajný agent (TV seriál) trailer, Tajný agent (TV seriál) kino, Tajný agent (TV seriál) recenze, Tajný agent (TV seriál) ke stažení