Tarzan and the She-Devil

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTarzan and the She-Devil

Ve své poslední roli Tarzana se bude Lex Barker muset vypořádat s nebezpečný mnou zloději slonoviny, kteří se s vidinou tučných zisků neštítí otročit domorodce.
brFidel, Lyra a Vargo jsou tři přivandrovalci, kteří na africkém kontinentu díky pokoutným kšeftům se zvířaty pohotově zbohatli. Tentokrát mají spadeno na slonovinu, za kterou se na černém trhu dobrá platí. Přeprava této suroviny z džungle je však hodně náročná, jelikož nosičů je v oblasti málo. Přepadnou pročež a násilím naverbují všechny muže z blízkého kmene. Přestože Tarzan domorodce vysvobodí, rozhodne se Lyra dohnat Pána džungle ke spolupráci útokem na jeho soukromí. Tarzanův stavení ve větvích shoří, Jane je nezvěstná.(dopitak)
Snímek Tarzan and the She-Devil je volně ke stažení zdarmaTarzan and the She-Devil online cz, Tarzan and the She-Devil online, Tarzan and the She-Devil celý film, Tarzan and the She-Devil film cz, Tarzan and the She-Devil download, Tarzan and the She-Devil český dabing, Tarzan and the She-Devil titulky, Tarzan and the She-Devil ke shlédnutí, Tarzan and the She-Devil trailer, Tarzan and the She-Devil kino, Tarzan and the She-Devil recenze, Tarzan and the She-Devil ke stažení