Telefon Butterfield 8 ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTelefon Butterfield 8

Cítila, že byl její poslední šancí, jak skoncovat s minulostí. Tou poslední šancí, která jí proklouzla obklopen prsty.
brKdo by neznal Glorii (Elizabeth Taylor), kočičku na zavolání a příležitostnou modelku z Manhattanu, kterou je možno kontaktovat čistě skrze telefonní ústřednu BUtterfield 8. O jejím umění zfalšovat s páni mohli být sepsány romány, kdyby o to zhrzení milenci ovšem stáli. To ona byla tím, kdo si vybíral.
brProbuzení v apartmánu Westona Liggetta (Laurence Harvey), vystudovaného právníka, který se uměl oženit tak, aby už nikdy nula nemusel, nepřipomínalo běžné ráno. Zatímco ještě spala, Liggett jí opustil a nechal tady 250 dolarů se vzkazem, jestli to stačí. Rozzuřila se, včera jí potrhal šaty a dnes urazil její pýchu jinak nejméně to, s čím každá prostitutka žije mí 100 hrdosti. Popadla norkový kožešina paní Liggettové (Dina Merrill), první člen, kterou ve skříni našla, a vypadla z bytu, aby se mohla vyplakat na rameni Stevea (Eddie Fisher), přítele z dětství a jediného osobu, kterému věřila. Nejdřív ale vytočila BUtterfield 8 a ujistila se, že jí ihned přepojí, pokud Weston Liggett zavolá.(dopitak)
Snímek Telefon Butterfield 8 je volně ke stažení zdarmaTelefon Butterfield 8 online cz, Telefon Butterfield 8 online, Telefon Butterfield 8 celý film, Telefon Butterfield 8 film cz, Telefon Butterfield 8 download, Telefon Butterfield 8 český dabing, Telefon Butterfield 8 titulky, Telefon Butterfield 8 ke shlédnutí, Telefon Butterfield 8 trailer, Telefon Butterfield 8 kino, Telefon Butterfield 8 recenze, Telefon Butterfield 8 ke stažení